Svatošky Dětský ráj

GalerieGalerie

Areál je určený pouze pro sezonní provoz a to od 1.5. do 30.9. !!

Areál Svatošky dětský ráj je přírodní rodinný areál v údolí řeky Ohře v bezprostřední blízkosti Svatošských skal na místě opředeném dávnými mýty, pro něž si místo oblíbil i věhlasný básník J. W. Goethe.

Areál nabízí  návštěvníkům, ale především dětem pobyt v čisté překrásné přírodě v těsné blízkosti národní přírodní památky Svatošské skály. Areál je řešen v duchu „souladu s přírodou“. Naleznete zde celodenní relax bez moderní techniky. Všechny atrakce jsou koncipovány tak, aby uspokojili návštěvníky bez ohledu na věk a fyzickou zdatnost.

V našem areálu je možno, jako na jediném místě mezi Loktem a Karlovými Vary legálně rozdělat oheň na vyhrazeném ohništi a cokoli si opéct, včetně donesených potravin. V našem lesoparku si můžete udělat piknik v trávě a jen tak odpočívat. Děti se jistě vybouří na obří vzduchové trampolíně - největší v Karlovarském kraji, nebo si zajezdí na indiánských koních. Doufáme, že děti pobaví naše zvířátka v minizoo , nebo terasa s výhledem na řeku Ohři a Výří skály, které nazýváme Hřebenem velkého výhledu.

V areálu je možno se ubytovat ve stylových domcích, nebo srubech.

Vyjímečnost našeho areálu spočívá v tom, že zde chováme indiánské koně plemene Appaloosa, na kterých se mohou děti i dospělí svézt. Pro odvážné pořádáme kurzy westernového, ale i anglického stylu jízdy.

Děti mohou navštěvovat zájmový kroužek se zaměřením na chov koní. Náš areál poskytuje ideální podmínky pro ustájení Vašich koní s tréninkem na jízdárně o rozměrech 25 m x 45 m s pískovým povrchem.

 

Svatošky - Dětský ráj s. r. o., Praha
IČ: 291 47867

info@svatosskeskaly.cz
www.svatosskeskaly.cz

Svatošky - dětský ráj najdete v krásném koutu CHKO Slavkovský les nedaleko Karlových Varů.

Čtěte dále